Soukromé výletní plavby

Hledáte zajímavý a ojedinělý prostor pro Váš večírek, ať už firemní, rodinný, s přáteli, nebo byste chtěli uspořádat oběd, případně brunch na vlnách Vltavy? Uspořádáme pro Vás s posádkou soukromou výletní plavbu podle Vašich představ s možností využití venkovní vířivky až pro 4 osoby a/nebo grilu. Cestu a cílovou destinaci si zvolíte sami dle vlastního přání a časových možností. S lodí lze plout proti proudu Vltavy kolem Vyšehradu do Štěchovic, kde je naše nejvyšší plavební komora s převýšením 20,1 m, případně až na Svatojánské proudy a ke Slapské přehradě. Opačným směrem po proudu potom můžeme společně proplout pod Karlovým mostem kolem Kampy a Pražského hradu k Zoologické zahradě, do Mělníku, kde se můžeme vydat proti proudu Labe až do Chvaletic nebo naopak po proudu s těmi nejodvážnějšími a při dostatečném stavu vody třeba až do Hamburku.

Cenu plavby si můžete snadno spočítat

Cena plavby
dle počtu hodin
+
Zvolený balíček
×
Počet osob
=
Celková cena
za všechny osoby
Na výběr máte
z několika balíčků

Posádka lodi pro Vás připraví občerstvení v podobě vybraných alkoholických i nealkoholických nápojů, obložených mís a různých pochutin. Pobyt na lodi si můžete zpříjemnit relaxací ve vířivce až pro čtyři osoby nebo grilováním na venkovním grilu dle vlastní fantazie. Stačí si jen vybrat některý z osvědčených balíčků nebo se samozřejmě můžeme domluvit na základě Vašeho přání a našich možnostech na čemkoliv ostatním, co by Vaši privátní plavbu povzneslo na nezapomenutelný životní zážitek. Jako novinku nabízíme i vícedenní plavby nebo přespání na lodi v přístavu.

Zobrazit ceník plaveb
Grilování

Chcete si užít plavbu spojenou s piknikem na lodi? Nabízíme možnost využít gril umístěný na přední palubě, kde si můžete sami připravit lahůdky dle vlastního výběru. K dispozici máme široký sortiment mas - od klobás a špekáčků, přes kuřecí kousky, až po vepřové a hovězí steaky. Tyto suroviny pro Vás rádi připravíme a dodáme společně s veškerými potřebnými ingrediencemi, včetně čerstvého pečiva. Cena balíčku zahrnuje vše potřebné pro Vaši grilovačku.

890 Kč
za 1 osobu
Rezervovat plavbu bez balíčku

V základní ceně soukromé plavby je welcome drink a při plavbě, delší než jednu hodinu, také pohoštění ve formě studené obložené mísy (zelenina, uzenina, šunka, sýr)

od 399,- Kč
za jednu osobu
Základní ceník plaveb

Připravili jsme pro Vás stručný ceník za uspořádání soukromé výletní plavby po řece, který slouží jako základ ceny. V přepočtu se tak svezete již od pouhých 399,- Kč na osobu!

Doba plavby Základní cena v Kč Základní cena v EUR
1 hodina 3 990 Kč 153 €
2 hodiny 6 990 Kč 269 €
3 hodiny 8 990 Kč 346 €
4 hodiny 10 990 Kč 423 €
5 hodin 12 990 Kč 500 €
6 hodin 14 990 Kč 577 €
7 hodin 16 990 Kč 653 €
8 hodin 18 990 Kč 730 €
9 hodin 20 990 Kč 807 €
10 hodin 22 990 Kč 884 €

Max. kapacita lodě při plavbě je 10 osob.

Rezervovat plavbu
Jak to funguje?
Výběr balíčku
během plavby

Nejdříve si vyberete jeden z nabízených zážitkových balíčků.

Volba vhodného
termínu

Následně si zvolíte den plavby podle toho, kdy se Vám výlet nejlépe hodí.

Volba doby
strávené na lodi

Po výběru dne plavby si určíte přesný čas nalodění a vylodění, od kterého se dále odvíjí i vzdálenost plavby.

Platba plavby

Dále si můžete vybrat způsob platby výletu prostřednictvím platební brány, buď pomocí bankovního převodu nebo platební kartou.

Skvělý zážitek
s rodinou, přáteli
či kolegy

Konečně se můžete těšit na báječný a originální zážitek z výletu lodí, na který již nikdy nezapomenete.

Jste připraveni vyplout?